„Od chlapania do pływania”, czyli „mruczankowa nauka pływania”

Organizujemy zajęcia na basenie dla dzieci od 4 roku życia.

Na początku przygody z wodą czas poświęcony jest na zabawy z elementami pływania, tak, aby każde dziecko miało czas zaadaptować się w nowym środowisku wodnym.

Są maluchy, które od razu czują się w wodzie jak rybki, a inne przyzwyczajają się do niej dłużej. W efekcie każde dziecko jest wodą zachwycone, a korzyści z basenu jest bardzo dużo.

Umiejętność pływania pozytywnie wpływa na samoocenę i pozwala na szybką integrację z innymi dziećmi. Zajęcia na basenie korzystnie wpływają na kształtowanie : szybkości, zwinności, wytrzymałości. Pływanie pozwala korygować wady postawy i wzmacnia organizm, czego efektem jest większa odporność na wszelkie infekcje.

Zapraszamy do współpracy, a ze swej strony dajemy gwarancję solidności, bezpieczeństwa i radości na buziach wszystkich uczestników.

Powodzenie zajęć zależy w dużym stopniu od współpracy i entuzjazmu dorosłych, dlatego zajęcia prowadzone są przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem, doskonałym kontaktem z najmłodszymi, doświadczeniem pedagogicznym, wyłącznie na sprawdzonych basenach w Warszawie.

W tym roku będziemy dojeżdżać busem na basen przy ul. Potockiej 1, gdzie korzystamy z małego basenu do 90 cm głębokości.

W dniu, w którym wyjeżdżamy na basen należy przynieść:


Wszystkie elementy wyprawki na basen powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem przedszkolaka.

Copyright © Mruczankowe Przedszkole 2012