W Mruczankowym Przedszkolu
- zobacz, co robi Twoje dziecko (Galeria zdjęć) !!!

Witamy w Mruczankowym Przedszkolu,

W urokliwym, cichym miejscu Bielan, dobrze skomunikowanym z centrum miasta i dzielnicami ościennymi, 50 metrów od stacji metra Stare Bielany.

Wiemy jak ważna dla każdego rodzica jest właściwa opieka nad jego dzieckiem, dlatego zapewniamy dziecku jak najlepsze warunki do rozwoju, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pod profesjonalną opieką wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz Zespołu specjalistów (logopedy, psychologa, pedagoga, terapeuty integracji sensorycznej).

Naszą przewagą nad publicznymi placówkami jest indywidualne podejście do każdego dziecka oraz małe grupy (do 12 dzieci), objęte opieką przez dwóch nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Dbamy aby dziecko uczestnicząc w licznych zajęciach w formie zabawy rozwijało swoje zdolności, stymulowało rozwój intelektualny, motoryczny, emocjonalny i społeczny.
Budujemy kompetencje i motywację oraz pamięć. Uczymy jak budować relacje z ludźmi i jak się z nimi komunikować. Pracując z dziećmi, systematycznie monitorujemy ich postępy i kompetencje tak, by zapewnić każdemu z nich warunki optymalne dla jego rozwoju.

Staramy się, aby Mruczankowe Przedszkole było dla naszych milusińskich miejscem zapewniającym im poczucie bezpieczeństwa, gdzie czas rozłąki z Rodzicami szybko upłynie na ciekawych, twórczych zabawach z rówieśnikami.

Wszystkie zajęcia, które prowadzimy w przedszkolu wliczone są w kwotę czesnego.

Budynek przedszkola jest funkcjonalny i przytulny. Do przedszkola przylega ogród z miejscem zabaw. W upalne dni korzystamy z cienia starych bielańskich drzew. Pomieszczenia spełniają wymagania prawa europejskiego dla zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków przebywania dzieci. Posiadamy atesty i certyfikaty na wszystkie przedmioty znajdujące się w przedszkolu (zabawki , meble, pomoce dydaktyczne). Sale są przestronne, widne, wentylowane z zastosowaniem filtrów przeciw pyłkowych.

Copyright © Mruczankowe Przedszkole 2012