Basen

„Od chlapania do pływania”,
czyli mruczankowa nauka pływania.

Basen

Mruczankowa nauka pływania

 

Organizujemy zajęcia na basenie dla dzieci od 4 roku życia. 

Na początku przygody z wodą czas poświęcony jest na zabawy z elementami pływania, tak, aby każde dziecko miało czas zaadaptować się w nowym środowisku wodnym.

Są maluchy, które od razu czują się w wodzie jak rybki, a inne przyzwyczajają się do niej dłużej. W efekcie każde dziecko jest wodą zachwycone, a korzyści z basenu jest bardzo dużo. 

Nauka pływania

Umiejętność pływania pozytywnie wpływa na samoocenę i pozwala na szybką integrację z innymi dziećmi. Zajęcia na basenie korzystnie wpływają na kształtowanie szybkości, zwinności i wytrzymałości. Pływanie pozwala korygować wady postawy i wzmacnia organizm, czego efektem jest większa odporność na wszelkie infekcje. 

Zapraszamy do współpracy, a ze swej strony dajemy gwarancję solidności, bezpieczeństwa i radości na buziach wszystkich uczestników.

Powodzenie zajęć zależy w dużym stopniu od współpracy i entuzjazmu dorosłych, dlatego zajęcia prowadzone są przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem, doskonałym kontaktem z najmłodszymi, doświadczeniem pedagogicznym, wyłącznie na sprawdzonych basenach w Warszawie.

Basen
Basen

Dodatkowe informacje

W tym roku będziemy dojeżdżać busem na basen przy ul. Potockiej 1, gdzie korzystamy z małego basenu do 90 cm głębokości.

W dniu, w którym wyjeżdżamy na basen należy przynieść: