Od czego zaczynamy kiedy dziecko przybywa do Mruczankowego Przedszkola…

Od zapewnienia poczucia bezpieczeństwa, tak, by chciało otwierać się na nowe doświadczenia i nowe osoby.

Moment zaakceptowania przez dziecko osoby, która z nim pracuje oraz zaakceptowania nowego miejsca, jest bazą dla edukacji i procesu wychowania.

Co buduje poczucie bezpieczeństwa w Mruczankowym Przedszkolu?

Dzieci
Maluszki

Nasze placówki

Mruczankowe Przedszkola zlokalizowane są w urokliwym, cichym miejscu Bielan, dobrze skomunikowanym z centrum miasta i dzielnicami ościennymi, 50 metrów od stacji metra Stare Bielany.

Budynki przedszkoli są funkcjonalne i przytulne. Przylegają do nich ogrody z miejscem zabaw. W upalne dni korzystamy z cienia starych bielańskich drzew. Pomieszczenia spełniają wymagania prawa europejskiego dla zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków przebywania dzieci. Posiadamy atesty i certyfikaty na wszystkie przedmioty znajdujące się w przedszkolu (zabawki , meble, pomoce dydaktyczne). Sale są przestronne, widne, wentylowane z zastosowaniem filtrów przeciw pyłkowych.

Mruczankowa Kadra

Wiemy jak ważna dla każdego rodzica jest właściwa opieka nad jego dzieckiem, dlatego zapewniamy dziecku jak najlepsze warunki do rozwoju, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pod profesjonalną opieką wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz Zespołu specjalistów (logopedy, psychologa, pedagoga, terapeuty integracji sensorycznej).

Dbamy aby dziecko uczestnicząc w licznych zajęciach w formie zabawy rozwijało swoje zdolności, stymulowało rozwój intelektualny, motoryczny, emocjonalny i społeczny.

Maluszki